Вставки в передній відділ стопи: що це і якими вони бувають?

На здоров’я стоп впливає безліч факторів: незручне і тісне взуття, високий каблук, перебування на ногах протягом тривалого часу, неправильно підібраний розмір і інші фактори. Крім викривлення стопи погіршується загальне самопочуття, а також страждає хребет і весь руховий апарат.

Для усунення больових відчуттів, зниження чутливості плесни, більш зручної експлуатації модельного взуття, в тому числі на високих підборах, використовуються спеціальні ортопедичні вкладки у взуття. Вони є відмінним засобом для профілактики і лікування плоскостопості, вальгусної деформації, а також натоптишів і мозолів. Їх ефективність доведена фахівцями в області ортопедії і подології, а також простими людьми, які використовують їх в повсякденному житті. Розглянемо їх різновиди, особливості та деякі рекомендації по вибору.

Особливості вкладишів у взуття

Вставки в передній відділ стопи це невеликі ортопедичні вироби, які за формою нагадують устілку з обрізаним задником. Вони виготовлені з перфорованої шкіри, медичного силікону, гелю, пробки і інших матеріалів. Їх використання гарантує високий рівень захисту, зменшує навантаження і не викликає алергічних реакцій.

Вставка під підйом зводу стопи SHP-210
Вставка під підйом зводу стопи SHP-210

Різновиди вставок для стопи

Гелеві вкладиші для взуття бувають різної форми, їх слід підбирати з урахуванням розміру і фасону взуття. Вироби торгової марки FootCare діляться на наступні групи.

 • Вкладиш під плюсну – виготовляється з медичного силікону в формі подушечки, що кріпиться до пальців. Виготовляється з гелю Comfort Gel, що не викликає алергію при контакті зі шкірою. Призначений для розвантаження, амортизації і захисту переднього відділу стопи, зниження болю при натоптишах, невромах, розпластаності переднього відділу стопи і вальгусної деформації. Виріб кріпиться між пальцями, а подушечка укладається під переднім відділом стопи.
 • Т-подібна вставка для поперечного склепіння – вставка для поперечного зводу стопи в формі літери Т. Виготовляється з медичного гелю і служить засобом профілактики і лікування поперечної плоскостопості. Може покриватися перфорованою шкірою. Знижує ударне навантаження при руховій активності, розвантажує передній відділ, а також усуває дискомфорт при мозолях і натоптишах. Кріпиться до поверхні взуття за допомогою клейкої основи.
 • Вставка з додатковою межпальцевою перегородкою – поєднує вставку зі знімною крапелькою і міжпальцевою перегородкою. Захищає, розвантажує і амортизує передню частину стопи, усуває больовий синдром, викликаний натоптишами і вальгусною деформацією. Виріб кріпиться між великим і другим пальцем, а знімну подушечку можна використовувати при необхідності.
 • Вставка під підйом зводу стопи – подушечка з медичного гелю Comfort Gel, що не викликає алергії. На більшість моделей нанесені рельєфні точки, які надають масажний ефект. Виріб призначений для лікування натоптишів і мозолів, розвантаження переднього відділу стопи і амортизації ударів під час ходьби, зниження втоми і запобігання ковзання. Кріпиться до підошви за допомогою клейової основи.
 • Вставки для в’єтнамок – виріб особливої ​​конструкції, який дозволяє носити його у в’єтнамках. Зручність забезпечується за рахунок виїмки для перегородки.
 • Клин під поздовжній звід стопи – виготовлено з гіпоалергенного медичного гелю Comfort Gel. Ідеальний вибір для носіння в модельному взутті. Застосовується для усунення больового синдрому при поздовжній плоскостопості, а також як профілактичний засіб.
 • Манжета на передній відділ стопи – виготовляється з тканини Fiber Smart, має додаткову прокладку з гелю. Захищає, розвантажує передній відділ стопи, що вкрай важливо при пересуванні на високих підборах. Також виріб є профілактичним засобом проти натоптишів і знімає больові відчуття в плюсно.
 • Клейкі подушечки – невеликі вироби на клейкій основі для захисту від натоптишів і мозолів.

Коли використовувати ортопедичні вставки в взуття?

 • Вальгусна деформація великого пальця.
 • Підвищена стомлюваність при використанні взуття на високих підборах і при активних заняттях спортом.
 • Профілактика і лікування поперечної розпластанність стопи.
 • Поздовжнє і поперечне плоскостопість.
 • Потертості шкіри між пальцями, натоптиші і мозолі.

Особливості ортопедичних вставок FootCare

 • Виготовляються з медичного гелю Comfort Gel. Він повністю безпечний і не викликає алергічних реакцій.
 • Істотно знижується навантаження при руховій активності, пом’якшуються удари під час ходьби і при носінні взуття на високих підборах.
 • Полегшення больових відчуттів при захворюваннях суглобів.
 • Покращення стану хребта, суглобів і опорно-рухової системи в цілому.

Представляєте реабілітаційний центр або ортопедичний салон? Компанія «Волсмарт» дає можливість купити оптом вкладки у взуття. Для початку співпраці заповніть реєстраційну форму на сайті або зв’яжіться з нами будь-яким іншим зручним способом.

Попередня статтяПідп’ятники: що це і якими вони бувають?
Наступна статтяНавіщо потрібні вальгусні бандажі?