Про нас

Компанія “Волсмарт” заснована з метою надати Вам нову і традиційну продукцію по догляду за стопою. Наш партнер – виробник – це компанія зі штаб-квартирою в США, вже давно існує на ринку і завоювала добре ім’я. Неперевершений досвід в технології виробництва силікону і гелю, а також дизайн, набутий з роками практики, дає можливість отримати продукцію високої якості на будь-який смак. Тепер ця продукція доступна на українському ринку за допомогою нашої компанії.

Ми також є виробниками ортопедичної продукції, такої як шкіряні ортопедичні устілки і напівустілки. В асортименті нашої продукції є велика кількість ортопедичних шкіряних устілок для лікування і профілактики захворювань стоп: ортопедичні шкіряні устілки з жорстким каркасом, устілки для носіння у взутті на підборах, безкаркасні м’які ортопедичні устілки, напівустілки з підтримкою поздовжнього і поперечного зводів стопи, устілки з амортизацією п’яткової зони.

З 2015 року було запущено виробництво шкіряних заготовок для індивідуального виробництва ортопедичних устілок і системою навчання для салонів і ортопедів.

Ми не стоїмо на місці і з кожним роком вводимо в експлуатацію нові позиції для лікування і профілактики захворювань стоп, а також для комфорту і зручності.

Основні продукти нашої компанії:
Ортопедична лінія для профілактики і лікування плоскостопості, болі в п’яті, шпори п’яти, деформацій великого пальця, молоткообразних пальців (і інших проблем пальців); від мозолів і натоптишів, для зниження болю в передньому відділі стопи.

В якому б місті України ви не жили: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль , Луцьк, Ужгород – будьте впевнені в тому, що ви завжди зможете купити оптом ортопедичні товари за вигідною ціною в нашій компанії і обговорити питання транспортної логістики.

Чекаємо можливості бути Вам корисними!