Головна Система виготовлення індивідуальних устілок

Система виготовлення індивідуальних устілок

Система виготовлення індивідуальних устілок що це і як працює?

У комплект системи з виготовлення індивідуальних устілок входить наступне обладнання:
1. Плантограф (прилад для вивчення відбитка стопи людини, результатом чого є визначення наявності плоскостопості, або ж його відсутності).
2. Стілець-тумба.
3. Формовочна гума.
4. Валік «Зейца».
5. Промисловий фен.

В тому числі, разом з цим комплектом, обов’язково поставляються відеоматеріали, котрі навчають роботі з ним, і проводиться тренінг.

Основний процес виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок проходить таким чином:
1. Лікар – ортопед здійснює огляд людини прямо на місці, так як заготівля устілки підбирається з урахуванням деформації його стопи і в залежності від її розміру.
2. Заготівлю розігрівають промисловим феном, з боку підошви, до появи пластичності, так як це є показником готовності вироби.
3. Проводиться її установка на плантограф, підкладання поперек гумової формувальної стрічки під подовжній звід, а під плеснові кістки – вкладиша (валік «Зейца»).

Далі, починається процес моделювання. В цей час, клієнта слід розмістити в положенні сидячи, а його гомілку – перпендикулярно платформі. Ортопедична устілка моделюється натягуванням гумової стрічки по поверхні стопи. Через кілька хвилин заготівля остигає, приймаючи форму стопи.
Слід взяти до уваги той момент, що поперечне і поздовжне склепіння моделюються одночасно. У готової індивідуальної устілки має бути 3 точки опори: п’ята і головки першої та п’ятої плеснової кістки.

Через 10 хвилин, людина може вкласти устілки в своє взуття і спробувати походити. У разі, коли деформація стопи дуже виражена, різка її корекція може викликати спочатку невеликі больові відчуття. Тому, цей процес слід проводити в кілька етапів. Якщо дискомфорт не пройде через тиждень, то буде потрібно повторне моделювання устілки.

Ортопедичні устілки, в процесі експлуатації, втрачають свої властивості, так як відбувається природний знос внаслідок навантажень. З цієї причини, слід міняти вироби кожні 6-12 місяців.

Основні плюси наявності обладнання для виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок:

1. Дуже швидке виготовлення: 20-30 хвилин.
2. Індивідуальне моделювання устілки, з урахуванням особливостей стопи клієнта.
3. Можливість коригування стопи в кілька етапів, що особливо важливо для дітей.

Перейти в каталог товарів Система виготовлення індивідуальний устілок