При яких хворобах допоможуть фіксатори для пальців ніг?

Від різних захворювань стопи не застрахований абсолютно ніхто, особливо, якщо враховувати той факт, що в сучасному житті багатьом людям доводиться проводити величезну кількість часу на ногах. Незручне або тісне взуття, високий каблук тільки сприяють виникненню проблем зі стопою.

Міжпальцеві перегородки та їх застосування

У даній статті Ви ознайомитеся з таким ефективним ортопедичним товаром, як міжпальцева перегородка для стопи. Її використання буде доречно при певних захворюваннях. До таких можна віднести бурсит, вальгусну деформацію великого пальця стопи, всі види плоскостопості і молотообразну деформацію пальців.

Вальгусну деформацію великого пальця стопи часто називають просто «кісточкою». В її основі лежить викривлення плесно фалангового суглоба великого пальця стопи, яке приносить людині великі незручності. Людині доводиться купувати взуття на 1-2 розміри більше, адже воно тисне прямо на шишку і викликає больові відчуття. Міжпальцева перегородка для лікування кісточок на ногах допоможе побороти цю проблему, але про це нижче.

Бурсит може стати наслідком описаної хвороби. Загалом, це запалення навколосуглобової сумки вже згаданого суглоба, яке супроводжується болем, почервонінням, наявністю пухлини в області ураження.

Молотовидна деформація пальців – стан, при якому другий і третій пальці стопи набувають форму молоточка. Суглоби стійко зафіксовані в даному положенні, що призводить до дискомфорту при ходьбі. Причиною такого захворювання може бути порушення зв’язкового апарату, а також обмеження рухливості фалангових суглобів.

Плоскостопість є проблемою, при якій опускаються вниз такі анатомічні структури, як склепіння стопи. Плоскостопість буває поперечна – страждає поперечний звід, поздовжня- опущений подовжній звід, і комбінована – містить ознаки обох видів.

Якщо у людини було виявлено якесь із перелічених захворювань, то міжпальцева перегородка допоможе від них позбавитися.

Різновиди міжпальцевих перегородок

Перегородка з кріпленням TS-110
Перегородка з кріпленням TS-110

Міжпальцева перегородка для ноги підбирається в залежності від наявної проблеми. Розрізняють серед них такі типи:

коректор пальців;

– перегородки з кріпленням або клини;

– ковпачки та подушечки;

– протектори на кісточку з перегородкою для великого пальця стопи;

– коректори-розподільники пальців стопи.

Як правильно вибрати модель міжпальцевої перегородки

При виборі необхідно враховувати деякі моменти:

 1. Якщо пальці здавлені і накладаються один на одний, то підійде коректор-роздільник для всіх пальців. Ці вироби забезпечують відстань між пальцями, і допомагають запобігти проблемам в майбутньому. Коректор-роздільник для пальців зроблений з матеріалів, які не ушкоджують шкіру і не викликають алергічних реакцій.
 2. При виникненні мозолів між пальцями або зверху, на них застосовують ковпачки та накладки. Вони запобігають контакту цих ділянок один з одним, а також зі взуттям.
 3. Протектор на кісточку пальця ноги підходить при вальгусній деформації першого пальця стопи. Він захищає суглоб від постійного тиску на нього, і тим самим запобігає появі больових відчуттів.

Якщо говорити докладніше про всі представлені на сайті товари, то їх існує досить багато. Наприклад, коректор мізинця ноги показаний при різних деформаціях мізинця, при артрозі його суглобів, для запобігання натирання. Розташовується коректор мізинця між четвертим і п’ятим пальцями, він розділяє їх між собою.

При таких захворюваннях, як подагра, артрит і бурсит суглобів першого пальця, а також вальгусна деформація великого пальця стопи, Вам знадобиться коректор пальців ніг. Він являє собою перегородку з кільцем, яка розташовується між пальцями. При носінні незручного взуття, ця річ дозволить уникнути в майбутньому таких проблем, як мозолі і натоптиші. Коректор пальців стопи підвищить комфортність використання будь-яких черевиків або туфель.

Протектор на кісточку пальця стопи застосовують при виникненні вальгусної деформації суглоба першого пальця. Кільце, що входить до складу виробу, надівається на палець таким чином, щоб подушечка розміщувалася на шишці. Тоді зменшується її контакт з взуттям, а також тертя і тиск. Існує окрема модель – протектор на кісточку пальця стопи з перегородкою – вона має спеціальну перегородку, що розділяє перший і другий пальці. Придбати оптом протектори на кісточку ноги дуже легко, про це буде надана інформація нижче.

Молотовидна деформація пальців стопи, про яку говорилося вище, коригується за допомогою такого виробу, як міжпальцева перегородка для стопи з кріпленням. Кільця при цьому надягають на пальці, а подушечка знаходиться під ними. При більш пізніх стадіях захворювання підійде міжпальцева перегородка для ноги з жорсткою фіксацією. Вона щільно утримує пальці в необхідному положенні, ніж виправляє їх викривлення.

Виготовляються всі зазначені товари з якісного, гіпоалергенного матеріалу, що має назву ComfortGel. Він не викликає ніякого роздратування на шкірі, не пошкоджує її, і є стійким до механічної дії.

Особливості застосування

Щоб будь-який ортопедичний виріб прослужив довгий час, необхідно дотримуватися деяких правил експлуатації:

 • Підбирати розмір за допомогою таблиці.
 • Одягати на чисті, сухі стопи.
 • Зберігати в оригінальній упаковці.
 • При виникненні мозолів або натоптишів змащувати ділянку маззю або кремом.

Де купити і що для цього потрібно

На нашому сайті можна купити оптом у виробника коректори для пальців. Ця пропозиція буде цікава медичним установам, таким як: лікарні, аптеки та реабілітаційні центри.

Якщо Вам цікаво, що представляють собою міжпальцеві перегородки, як носити протектор на кісточку, або Ви бажаєте купити фіксатор для пальців ніг оптом, то вся інформація на даному сайті надана в повному обсязі.

З нами дуже зручно співпрацювати, так як ми пропонуємо:

 1. Великий асортимент.
 2. Доступні оптові ціни.
 3. Безкоштовну консультацію.
 4. Різні умови оплати і доставки.

Щоб замовити, наприклад, коректор пальця, потрібно вибрати відповідну модель, заповнити реєстраційну форму, зробити замовлення і чекати його в обумовлені терміни. Ми робіт тільки з перевіреною продукцією і гарантуємо її високу якість.

Попередня статтяЯк прибрати кісточку на нозі?
Наступна статтяП’яткова шпора: що це за захворювання і як його вилікувати?