Як прибрати кісточку на нозі?

У народі це називають «кісточка на нозі», а, кажучи медичним терміном, – це вальгусна деформація першого пальця стопи. Але як її не назви, труднощів вона приносить людині достатньо. Дане захворювання характеризується тим, що відбувається викривлення плесно фалангового суглоба першого пальця стопи, що тягне за собою проблеми з іншими пальцями. Для людей, що мають дану патологію, вибір взуття – дуже складне завдання. Тиск на кісточку викликає почуття дискомфорту і больові відчуття, що сильно псує якість життя.

Які причини і симптоми захворювання

Ця недуга найбільше зустрічається у представниць прекрасної половини людства. Щоб виглядати більш ефектно, жінки часто носять незручне взуття, яке ще може бути і на розмір менше. Постійне здавлювання стопи, а також незручний каблук можуть в майбутньому призвести до виникнення такого захворювання, як вальгусна деформація. Коли каблук має більше 5 см, все навантаження йде на передню частину стопи, яка вдавлюється в підошву. Крім того, у жінок більша схильність до проблем зі сполучною тканиною, внаслідок чого їх суглоби менш рухливі.

Крім зазначених причин, бувають і інші чинники, що викликають дефект стопи:

– спадковість;

– неврологічні проблеми;

– поперечна плоскостопість;

– остеопороз;

– порушення функцій ендокринної системи.

Розвивається хвороба приблизно за однаковим сценарієм, тому можна відзначити деякі симптоми, що виникають поступово:

  1. У початковій стадії відхилення суглоба майже непомітно. Його можна помітити тільки при дуже уважному огляді.
  2. Пізніше в області суглоба виникає припухлість, яка може трансформуватися в мозолі і натоптиші.
  3. Стопа в її передній частині, починає розширюватися, через що доводиться купувати взуття на розмір більше.
  4. Відбувається нашарування кісткової тканини і шишки на ногах починають випинати. При цьому пошкоджується сам суглоб і хрящ, а людина відчуває сильні болі.

Як і чим лікувати кісточку на нозі

Вальгусний посилений бандаж SM-03
Вальгусний посилений бандаж SM-03

Якщо нічого не робити, і просто терпіти біль, з часом стан тільки погіршиться. Тому кращим рішенням буде звернутися до лікаря, який вибере спосіб лікування – консервативний або хірургічний. Для першого варіанту зараз існує коректор кісточки на нозі, і його можна придбати у нас оптом.

Дані пристосування представлені в нашому інтернет-магазині в вигляді трьох варіантів:

– класичні – пластикові деталі з силіконовими вставками (підходять для початкових стадій хвороби);

– фіксатори, що мають пластиковий шарнір – складаються з окремих бандажів для стопи і для пальця, і з’єднує їх шарнір. Це виріб допоможе зберегти суглоб рухомим;

– посилені – зроблені з цупкої тканини з метою відведення пальця в анатомічне положення (є денні та нічні моделі).

Вальгусний бандаж для кісточки на нозі це спеціальна пов’язка, яка має ремінець з регулюванням. Завдяки фіксації пальця в правильному положенні, поліпшується кровообіг і зменшується запалення в ураженій області.

Показань до застосування цих бандажів предостатньо:

  • Викривленість пальців.
  • Деякі види плоскостопості.
  • Профілактика при спадковій схильності.
  • Запалення суглоба, артроз.
  • Для усунення неприємних відчуттів при ходьбі.
  • Для захисту від натирання.

Але, як і будь-який інший медичний виріб, ортопедичний фіксатор великого пальця ноги має також і відносні протипоказання до використання (потрібно узгоджувати з лікарем):

– рубці після операції або свіжі рани;

– напади болю при подагрі, ревматизмі;

– запалення і інші зміни шкіри в місці накладення;

– набряки на нижніх кінцівках;

– підвищена чутливість до компонентів бандажа.

При перших спробах застосування, бандаж на ногу від кісточки може заважати, сковувати рухи, а також викликати у Вас неприємні відчуття у вигляді тиску і опору. Але не лякайтеся! Так і повинно бути, адже суть роботи його полягає в тому, щоб виправити неправильне положення пальця і ​​прибрати виступаючі шишки. А для цього необхідний жорсткий вплив на суглоб.

Рекомендовано застосовувати ці вироби при довгих піших прогулянках, коли Ви відчуваєте дискомфорт і біль. Вони підходять для будь-якого взуття в будь-який час року. Для правильного зберігання і догляду не потрібно будь-яких спеціальних пристосувань.

Виготовляються ці бандажі з матеріалів, які не викликають алергічних реакцій і не пошкоджують шкіру. Це нейлон, неопрен, медичний текстиль, що пропускає повітря. Жорсткі моделі, призначені для корекції деформацій на пізніх стадіях, мають каркас з алюмінієвих дуг, що забезпечують тиск на кісточку, ніж виправляють положення пальця.

В цілому, пройшовши певний період лікування, можна помітити значне поліпшення стану. Знімається дискомфорт і больові відчуття при ходьбі, прибирається напруга з м’язів гомілки, зупиняється прогресування шишок.

Де купити оптом вальгусні бандажі

Вальгусний бандаж від виробника, який можна придбати на нашому сайті, відрізняється високою якістю і має довгий термін служби. Наші пропозиції для Вас:

▪ Доступні ціни на товари.

▪ Великий асортимент.

▪ Безкоштовна консультація.

▪ Допомога при виборі необхідного вироби.

▪ Доставка і оплата різними способами на Ваш вибір.

Вальгусний бандаж оптом купувати набагато вигідніше і зручніше. Потрібно всього лише заповнити реєстраційну форму на сайті, зробити замовлення, оплатити його так, як Вам найзручніше і отримати товар в обумовлений термін.