Міжпальцеві перегородки: що це і якими вони бувають?

Підвищена втома ніг стає популярною проблемою в усьому світі. Однак далеко не в кожному випадку вона викликана високими фізичними навантаженнями. Часто проблема виникає через некоректне положення стопи, її деформації, а також носіння незручного і неякісного взуття.

Також дискомфорт виникає через викривлення міжпальцевого простору або кісточки на нозі. Для усунення проблеми рекомендується міжпальцева перегородка, яка розділяє викривлені пальці і утримує їх в анатомічно правильному положенні. Аксесуар дозволяє уникнути неприємних відчуттів і більш серйозних наслідків захворювань. Пальці не будуть піддаватися зайвому тиску, а ефективність виробу висока незалежно від причини.

Які бувають коректори пальців ніг

Компанія «Волсмарт», будучи офіційним представником торгової марки FootCare, подає такі види товарів:

 • Клини, перегородки з кріпленням. Такі моделі найбільш ефективно використовувати при стисненні пальців у вузькому взутті. Яку користь вони приносять? Перегородка не дозволяє пальцям стискатися, забезпечує їх анатомічно правильне положення, а також сприяє зниженню ризику розвитку деформацій.
 • Протектор на кісточку з перегородкою, коректор для пальців. Найчастіше використовується при помірній деформації пальців. Такі моделі захищають кісточку великого пальця і ​​виступаючу частину стопи від зіткнення з взуттям. Завдяки своїй конструкції виріб запобігає появі запальних процесів, натиранням, мозолей, натоптишів і затвердінням шкіри.
 • Ковпачки, подушечки. Коректор пальців даної категорії зазвичай застосовується при мозолях і потертостях у верхній частині пальців або в просторі між ними. Вироби перешкоджають доступу до ушкодженої ділянки шкіри, що сприяє набагато більш швидкому відновленню.
 • Коректор мізинця. Оскільки мізинець – це найслабший палець, часто він знаходиться в самому незручному положенні. Це негативно позначається на його стані: на ньому виникають потертості, пухирі, а з плином часу він деформується, викликаючи сильний дискомфорт при ходьбі.
 • Коректори-розподільники всіх пальців. У них найскладніша конструкція: вони складаються з декількох перегородок між пальцями різної товщини. Всі вони скріплені між собою. Застосовуються при складних деформаціях і забезпечують анатомічно правильне положення кожного пальця. Існують моделі як для лівої, так і для правої ноги.
Перегородка з кріпленням TS-110
Перегородка з кріпленням TS-110

Властивості міжпальцевих перегородок

Дані ортопедичні вироби мають ряд позитивних властивостей:

 • надійна фіксація у взутті будь-якого типу, завдяки чому пальці не ковзають і не натираються;
 • відведення зайвої вологи з проблемних місць;
 • захист стопи і пальців від перегріву;
 • не викликають алергічних реакцій, оскільки виготовленіі з безпечних матеріалів.

Сучасна медицина пропонує величезний вибір товарів, таких як міжпальцева  перегородка для лікування кісточок на ногах, високої якості за доступними цінами. Вони швидко полегшують стан і усувають різні негативні ефекти.

Як правильно вибрати міжпальцеву перегородку?

Якщо взуття досить вузьке і пальці стискаються і накладаються один на одний, необхідно використовувати коректор мізинця ноги, перегородки з кріпленням, а також клини і вкладиші. Вони запобігають подальшим деформаційним змінам, утримуючи пальці в анатомічно правильному положенні.
При наявності супутніх дефектів і викривлень, таких як вальгусна деформація, використовуються ортопедичні вироби з додатковим захистом, наприклад протектор на кісточку. Виріб забезпечує захист виступаючої частини суглоба від додаткового впливу взуття, оберігаючи стопу від натирання.
При потертостях і мозолях між пальцями і на верхній частині суглобів застосовуються спеціальні накладки або ковпачки. Вони запобігають доступ до пошкодженої шкірі, допомагають уникнути більш сильного натирання, а також сприяють кращому відновленню.
Часто використовується спеціальна розмірна сітка, яка дозволяє підібрати модель під розмір ноги і взуття. Не варто нехтувати такою деталлю – від цього безпосередньо залежить, наскільки зручним і ефективним буде використання коректора.

Протектор на кісточку з міжпальцевою перегородкою та додатковим кільцем GB-05
Протектор на кісточку з міжпальцевою перегородкою та додатковим кільцем GB-05

Як правильно використовувати міжпальцеві перегородки?

Є кілька варіантів використання ортопедичних виробів для пальців ніг:

 • одягати в нічний час, під час сну і відпочинку, знімаючи при прогулянках на вулиці;
 • носити під час вуличних прогулянок у взутті, не використовуючи будинку.

Щоб вироби не завдали шкоди, необхідно дотримуватися деяких простих правил:

 • перед тим, як використовувати перегородку, ретельно вимийте і насухо витріть стопи, пальці і простір між ними;
 • виконайте легкий масаж пошкодженої частини стопи;
 • змастіть мозолі, потертості і затверділі ділянки спеціальним кремом або маззю;
 • прийміть теплу ванночку для пальців ніг;
 • в кінці використання в обов’язковому порядку вимийте виріб у теплому мильному розчині;
 • не перевищуйте рекомендовані терміни експлуатації.

Компанія «Волсмарт» є офіційним представником торгової марки FootCare. Ми пропонуємо співпрацю медичним центрам, приватним клінікам, ортопедичним салонам і іншим установам. У нас можна купити міжпальцеві перегородки оптом за вигідними цінами і на гнучких умовах. Щоб почати співпрацю, зв’яжіться з нами зручним способом або пройдіть реєстрацію на сайті.

Попередня статтяСистема виготовлення індивідуальних устілок: кому вона може знадобитися і як працює?
Наступна статтяПідп’ятники: що це і якими вони бувають?