Захист пальців стопи

Все частіше сучасні люди стикаються з проблемами, що зачіпають пальці ніг. Це натертості, мозолі і натоптиші, різного роду захворювання і деформації, що супроводжуються часом не тільки естетичними дефектами і дискомфортом, але і сильними болями, а також – серйозними ускладненнями, які важко піддаються лікуванню і можуть призвести до інвалідності. Причинами виникнення подібних неприємностей можуть бути:

– неякісне, незручне і вузьке взуття;

– малорухливий спосіб життя;

– професії, які вимагають тривалого перебування на ногах;

– заняття спортом;

– травми і хірургічні втручання на пальцях ніг, а також – в області гомілки і гомілковостопного суглоба;

– плоскостопість;

– ендокринні та інші дегенеративні захворювання (подагра, артрит, ревматизм, поліомієліт, параліч, рахіт, остеопороз, бурсит);

– зайва вага;

– похилий вік;

– носіння взуття на високих підборах;

– спадкова схильність і вроджені патології.

Щоб захистити передній відділ стопи і пальці нижніх кінцівок, забезпечити ефективну профілактику і лікування їх деформацій, а також максимально полегшити перебіг вже наявних недуг, лікарі рекомендують використовувати спеціальні ортопедичні пристрої: різні фіксатори і коректори для пальців ніг, включаючи чохол на палець стопи і напальчники для ніг.

Звертаємо вашу увагу на продукцію марки “Foot Care” (Україна), що відмінно зарекомендувала себе на ринку. Основою виробів служить високоякісний, спеціально розроблений гіпоалергенний матеріал “Comfort Gel”, визнаний сьогодні найкращим для контакту зі шкірою.

Всім зацікавленим юридичним і фізичним особам ми пропонуємо купити оптом:

Коректори для пальців стопи, протектори, міжпальцевий клин, напальчники для ніг і чохли, міжпальцеві перегородки, виготовлені з гелю “Comfort Gel”.

В тому числі, є зразки, виконані з м’якого силікону.

Безсумнівний плюс співпраці з нашою компанією полягає в тому, що наші клієнти отримують товар за найнижчою закупівельною ціною, але він, в той же час, володіє найвищою якістю і не має, на сьогоднішній день, аналогів (з огляду на матеріал виготовлення).

Ознайомитися з прайсом оптових цін і зробити замовлення можна наступним чином:

 1. За допомогою даного сайту footсare.ua, розділ “Контакти” і “Купити оптом“.
 2. Сайту нашої компанії з оптових продажів “Волсмарт” – volsmart.com.ua.

Для цього необхідно зробити кілька простих кроків:

 • Зареєструватися.
 • Отримати підтвердження про реєстрацію Вашого облікового запису на зазначену Вами електронну пошту.
 • Зайти під своїм логіном і паролем в розділ “Купити оптом”.
 • Оформити замовлення можна кількома варіантами, на Ваш вибір:

– зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайтах;

–  по електронній пошті. В цьому випадку, менеджери нашої фірми обов’язково зв’яжуться з Вами, для уточнення деталей.

 • Оплата за товар і доставка здійснюється будь-яким, зручним для Вас, способом, включаючи пошту, кур’єрську службу, самовивоз і послуги компанії “Нова Пошта”.

Ми завжди раді і відкриті новому партнерству!

 

Захист пальців стопи
Захист пальців стопи

Пропонуємо ознайомитися з нашим каталогом ортопедичних виробів, призначених для захисту, фіксації, коригування та лікування пальців стопи.

 

Напальчник медичний для ніг.

Без належної уваги, своєчасного захисту і корекції, проблеми з пальцями стоп негативно впливають на весь організм людини, поступово ускладнюючи все його подальше життя все більше і більше. Щоб цього не сталося, фахівці радять якомога раніше звертати увагу на незручності, які виникають під час ходьби і під час тривалого перебування на ногах, щоб постаратися попередити хворобу на самому початку, не даючи їй розвинутися і пустити коріння.

Якщо з’являються мозолі, натертості на фалангах пальців, для їх захисту та зменшення дискомфорту (особливо, якщо плануєте багато ходити або взуття незручне) варто купити напальчник для пальців ніг. Цей гелевий виріб не деформується і відмінно підходить для різних моделей взуття, підвищуючи його комфортність. До того ж, з його допомогою палець стопи фіксується в анатомічно правильному положенні, що є дуже важливим моментом при наявності таких деформацій як: молотовидні і кігтеподібні пальці нижніх кінцівок. При ревматоїдній стопі, для того щоб уникнути грубих ушкоджень шкіри, в період загоєння ранок і для попередження пошкоджень, таке пристосування як напальчник ортопедичний для пальців ніг буде також вельми ефективний.

 

Чохол на палець стопи.

Як і напальчник на ногу, купити чохол на палець нижньої кінцівки рекомендовано у випадках необхідності запобігання пошкоджень і травмувань пальців.

Використання такого м’якого захисного засобу, що нагадує ковпачок, радять при:

– наявності в пальцях ніг різних деформацій (молотовидні, перехресні, кігтеподібні і так далі);

– виникненні мозолів, потертостей, ранок і інших пошкоджень на пальцях і на шкірі між ними, а також – для запобігання даних дефектів;

– купівлі нового взуття – для кращої адаптації в перший час його носіння;

– почутті дискомфорту при ходьбі.

Виріб також, як і напальчник для пальців ніг, виконано з кращого гіпоалергенного матеріалу “Comfort Gel”, який не деформується і дуже зручний в експлуатації.

 

Коректор пальця стопи (або фіксатор пальця стопи).

Абсолютно просте в користуванні, це ортопедичне пристосування надійно і делікатно фіксує пальці ніг в анатомічно правильному положенні і являє собою одне або кілька кілець, з’єднаних м’якою потовщеною перегородкою. Матеріал виготовлення – інноваційний гель “Comfort Gel”, абсолютно безпечний для здоров’я.

Для сучасних людей, викривлення пальців ніг – зовсім не рідкість. Причому більшість пацієнтів – представниці прекрасної статі, які люблять носити вузькі модельні туфельки на високих підборах. Величезна помилка – вважати дані деформації тільки косметичним дефектом. Насправді, це серйозна патологія, яка може привести до вкрай неприємних ускладнень, які потребують тривалої і наполегливої ​​терапії, включаючи захворювання колінних, тазостегнових суглобів і хребетного стовпа.

Ортопедичний коректор для пальців випускається різних діаметрів, тому можна підібрати пристосування для будь-якого пальця стопи, від великого – до мізинця. Це ефективний засіб для профілактики і лікування різних хвороб гомілковостопного суглоба і гомілки (подагра, ревматизм, артроз, бурсит, всі види деформацій пальців нижніх кінцівок, артрит і так далі), яке, в тому числі, здатне підвищити комфортність носіння будь-якого виду взуття . Крім перерахованих недуг, коректор для великого пальця стопи купити слід також для успішного комплексного лікування вальгусної деформації (так званої “шишки” або “кісточки” на нозі) в початковій і середній стадії. Всі ці дефекти небезпечні і підступні тим, що крім естетичного недоліку і проблем з підбором взуття, стопа людини з часом повністю деформується, погіршується хода і робота великих суглобів ніг. І якщо вчасно не вжити заходів і запустити хворобу, то все це може привести до сильних болів, неможливості самостійно пересуватися, а згодом – і до повної інвалідності. При таких ускладненнях, для полегшення стану хворого, йому цілком може знадобитися перенести ряд серйозних хірургічних втручань, аж до заміни суглоба.

Крім фіксаторів, що застосовуються для певного пальця ноги, існує універсальний коректор – розподільник для всіх пальців стопи, купити який можна в двох варіантах: для правої ноги і лівої. Він складається з чотирьох м’яких міжпальцевих перегородок різної товщини, з’єднаних між собою. Відмінною особливістю виробу є те, що його використання передбачає наявність в гардеробі пацієнта взуття з широким носком, гнучкою підошвою і висотою каблука не більше 4 см. Даний коректор надійно і м’яко фіксує пальці стопи в анатомічно правильному положенні, розподіляючи рівномірно навантаження на ноги.

 

Протектор.

Купити протектор слід з метою:

 • Вирівнювання молоткообразних, кігтеподібніх і перехрещених пальців стопи.
 • Виправлення вальгусної деформації першого та другого ступеня тяжкості перебігу хвороби, яку в народі називають: “кісточка” або “шишка” на нозі.
 • Корекції викривлення мізинця ноги ( “стопа кравця”).
 • Лікування подагри, бурситу плеснофалангових суглобів великого і п’ятого пальців, усунення та профілактика мозолів і натоптишів.

Виріб випускається з гіпоаллергенного безпечного матеріалу “Comfort Gel” в декількох варіаціях:

– протектор на кісточку з міжпальцевою перегородкою;

– протектор на кісточку з міжпальцевою  перегородкою і додатковим кільцем або двома кільцями.

Засіб для корекції влаштовано таким чином, що одна його частина закриває виступаючий суглоб, захищаючи від тертя з взуттям, а друга – одночасно делікатно відводить палець, змушуючи його прийняти потрібне положення.

 

Міжпальцева перегородка.

Це м’який коректор, виконаний з гіпоалергенного спеціального матеріалу “Comfort Gel” або м’якого силікону, який поміщають між проблемними пальцями ноги, забезпечуючи тим самим їх правильне і природне положення, а також – захист міжфалангового простору від натирання і мозолів. Міжпальцева перегородка, купити яку фахівці рекомендують, в тому числі, для лікування деформацій пальців (початкові етапи вальгусної, молотко- кігтеподібні), випускається декількох видів:

 • Міжпальцева перегородка гелева або силіконова.
 • Перегородка з кріпленням. Являє собою м’яку подушечку з кільцем (кільцями) для фіксації.
 • Міжпальцевий клин.
 • Перегородка з жорсткою фіксацією. Призначена для більш важких і складних випадків деформацій фаланг пальців стопи.

Крім того, дані ортопедичні вироби знижують тиск взуття на пальці ніг, прибирають або істотно зменшують больові відчуття в передньому відділі стопи і суглобах пальців, що робить ходьбу набагато легше і комфортніше.

Застосування ортопедичних засобів для профілактики і лікування деформацій і захворювань пальців ніг мають тільки декілька протипоказань:

– відкриті  рани, що кровоточать в місці накладення;

– грибок.

Виняток становлять чохол на палець стопи і напальчники для ніг, які призначені, в більшій мірі, як раз для захисту пальців нижніх кінцівок.