Вставки в взуття: асортимент Footcare

Для профілактики і лікування захворювань стопи, а також її ушкоджень створені різноманітні ортопедичні вироби: вкладки у взуття і пристосування для ступень.

Шановні партнери, наше з вами завдання – донести продукт, корисний і необхідний для здоров’я мільйонів людей, до кінцевого споживача.

Щоб забезпечити дієвий захист стоп, зняти і зменшити больові відчуття, уберегти ноги від появи натоптишів, сухих і мокрих мозолів, попередити плоскостопість і полегшити перебіг уже наявної плоскостопості, попередити важко виліковні ускладнення, а також знизити чутливість плесни, підвищити комфорт під час носіння взуття (звичайного, модельного, на високих підборах і в’єтнамок), ортопеди рекомендують використовувати вкладиші для взуття, купити оптом які ми пропонуємо саме в нашій компанії з кількох причин:

– Корисні властивості і ефективність продукції “Foot Care” підтверджена сертифікатами, гарантіями якості та численними позитивними відгуками фахівців та покупців.

– Гелеві вставки для взуття виготовлені зі спеціально розробленого з особливих технологій гіпоалергенного, абсолютно безпечного високоякісного гелю “Comfort Gel”, який на сьогоднішній день, визнаний найкращим матеріалом для контакту зі шкірою. Абсолютно всі вкладки у взуття з гелю мають багаторазову клейову основу і продаються в упаковках, в яких міститься 1 пара. Тільки клейкі подушечки мають комплект з 6 штук.

– Ми пропонуємо купити вставки у взуття оптом за найдемократичнішими цінами. Наша перевага – поєднання високої якості в поєднанні з низькою вартістю.

Зв’язатися з нами можна за допомогою:

 1. Цього сайту footсare.ua, розділ “Контакти” і “Купити оптом“.
 2. Сайту нашої компанії з оптових продажів “Волсмарт” – volsmart.com.ua. Для цього необхідно зробити кілька простих кроків:
 • Зареєструватися.
 • Отримати підтвердження про реєстрацію Вашого облікового запису на зазначену Вами електронну пошту.
 • Зайти під своїм логіном і паролем в розділ “Купити оптом”, щоб побачити прайс з оптовими цінами.
 • Зробити замовлення можна кількома варіантами, на Ваш вибір:

– зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайтах;

– по електронній пошті. В цьому випадку, наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами, щоб уточнити деталі.

 • Оплата за товар і доставка здійснюється будь-яким, зручним для Вас, способом.

Ми завжди готові до плідної співпраці і будемо Вам раді!

Що ж являють собою вкладиші для взуття і пристосування для стопи ортопедичного призначення?

Вставки в взуття: асортимент Footcare
Вставки в взуття: асортимент Footcare

Щоб людина мала можливість вільно пересуватися, її опорно – руховий апарат повинен бути здоровим. Стопа людини, як частина цього апарату, несе на собі колосальне навантаження все життя, з того самого часу, коли вона, будучи ще зовсім маленькою дитиною, навчилася ходити. І з цього моменту, її батьки, а потім і вона сама повинна уважно стежити за тим, щоб в її стопах не виникали і не отримували свого розвитку захворювання, які нерідко зустрічаються в сучасному світі.

Часті ортопедичні хвороби ніг – різні деформації стопи, які можуть бути як вродженими, так і набутими. До групи ризику входять люди:

– зі спадковою схильністю;

– які перенесли такі захворювання як поліомієліт, рахіт, парез, параліч, а також – травми в області гомілки і гомілковостопного суглобу;

– з наявністю наступних проблем: плоскостопість, остеопороз, бурсит, артрит, подагра і ендокринні захворювання;

– з надмірною масою тіла, особливо після різкого набору ваги (наприклад, жінки в період вагітності);

– чиї ноги відчувають підвищені навантаження в зв’язку з роботою (перукарі, продавці, хірурги тощо) або заняттями спортом;

– які ведуть малорухливий спосіб життя;

– носять незручне, неякісне і вузьке взуття, а також – любителі моделей на високих підборах. Особливо це стосується жінок, які вважають за краще модні туфельки на шпильці.

В результаті вищезгаданих причин, можуть виникнути такі захворювання і недоліки:

 • Плоскостопість поздовжня і поперечна (вальгусна деформація, яку в народі називають “шишка” або “кісточка” на нозі). Вальгусний дефект – це викривлення плеснофалангового суглоба, при якому великий палець відхиляється в сторону інших своїх побратимів, що несе з собою не тільки естетичний дефект, але і біль, а також проблеми з вибором і носінням взуття. Захворювання частіше діагностується у жінок, особливо у тих, хто любить модельне взуття з вузьким носком і на високих нестійких підборах.

Також можуть спостерігатися:

 • Біль у суглобах ніг.
 • Молотообразна деформація інших пальців стопи.
 • Швидка втомлюваність ніг, відчуття тяжкості в них.
 • Так звана “стопа кравця” або варусне викривлення мізинця, коли відхиляючись назовні, він постійно болить і травмується.
 • Як ускладнення – остеохондроз, порушення постави, болі і неприємні відчуття в хребті.
 • Натоптиші, сухі і мокрі мозолі, які, як правило, утворюються на подушечках і у підстав пальців стопи і є причиною печіння і болю при ходьбі. Натертості виникають внаслідок слабкості стопи, неякісного, незручного і неправильно підібраного взуття із-за тертя і стають особливо небезпечними для людей, які страждають на цукровий діабет.

До уваги наших клієнтів ми пропонуємо вставки для взуття ортопедичного призначення в широкому асортименті:

 1. Вкладиш під плюсну гелевий.

Він виконує наступні завдання:

 • амортизаційні, що особливо актуально при ходьбі, заняттях спортом, танцями і так далі;
 • розвантажує передній відділ стопи, зменшує біль і деформацію при плоскостопості, “шишки” на нозі;
 • знижує больові відчуття при травмах плесни, наявності натоптишів і мозолів;
 • захищає плюсну і пальці при великих навантаженнях на стопу (довге перебування на ногах, надмірні навантаження на них під час руху і стояння, носіння взуття на високих підборах).

Вкладиш під плюсну має багаторазову клейову основу і випускається в різних формах. Для людей, які страждають вальгусним викривленням великого пальця стопи (так звана “кісточка” або “шишка” на нозі), що з’являється в результаті поперечної плоскостопості, існує спеціальна модель – вкладиш під плюсну суміщений з міжпальцевою перегородкою, який об’єднує в собі амортизаційну вставку зі знімною крапелькою і саму міжпальцеву перегородку, м’яко відводять перший палець ступні і здатен повернути йому анатомічно правильне положення. Тут же можна відзначити вкладиш ортопедичний для в’єтнамок, який також має багаторазову клейку основу, відмінно захищає ніжну шкіру між пальцями, яка часто страждає в таких капцях, попереджає ковзання ніг, перешкоджає появі мозолів і натертостей. Все це досягається за рахунок того, що вкладиші для в’єтнамок зроблені з гелевого матеріалу, який дозволяє надійно клеїти їх на поверхню будь-якого взуття.

 1. Вставка для підтримки поперечного зводу.
 • Гелеві Т – образні вставки з багаторазовою клейкою основою – м’які і непомітні, що робить їх придатними для модельного взуття, в тому числі, туфельок і босоніжок на високому каблуці. Оскільки вироби володіють відмінними амортизаційними якостями, полегшують роботу м’язів стопи і розвантажують її передню частину, їх також рекомендують тим, хто займається спортом або багато ходить і стоїть, для попередження поперечної плоскостопості і полегшення дискомфорту при вже наявній плоскостопості.
 • Матеріалом для даної моделі може служити не тільки гель, але і перфорована шкіра на ущільненій латексній основі, завдяки якій Т-образні вкладиші застосовують як для профілактики, так і для лікування плоскостопості і вальгусної деформації великого пальця ( “кісточки”) на нозі.
 1. Клейкі подушечки.

Ці вкладки у взуття виготовлені з гіпоалергенного гелю “Comfort Gel” товщиною 2 мм., мають багаторазову клейку основу і можуть кріпитися як в взуття, так і безпосередньо на шкіру стопи. В упаковці – 6 штук. Їх призначення – вберегти будь-яку частину стопи від натирання, натоптишів і мозолів, зробивши життя людини в русі більш комфортним і безпечним.

 1. Вставка під поздовжний звід стопи.

Тут можна відзначити гелеві клини і спеціальні шкіряні вкладиші.

 • Гелевий клин під подовжній звід стопи – це непомітна прозора подушечка з високоякісного гелю “Comfort Gel”, яку підкладають під ступню з внутрішнього краю. Виріб відмінно підходить навіть для відкритого модельного взуття, розвантажує поздовжню арку стопи, перешкоджаючи її ковзанню з утворенням потертостей, мозолів і натоптишів, а також – виникнення і розвитку поздовжньої плоскостопості.
 • Шкіряна вставка для підтримки поздовжнього склепіння на корковій основі – це ущільнений варіант клина з гелю, тому вона може використовуватися не тільки в профілактичних, але і лікувальних цілях для боротьби з поздовжньою плоскостопістю. В тому числі, це чудовий спосіб, щоб зняти втому і больові відчуття в м’язах і суглобах ніг при надмірному навантаженні на них.
 1. Вкладка під підйом зводу стопи.
 • Основний вид таких вставок являє собою тонкий виріб з гелю “Comfort Gel” з багаторазовою клейовою основою, яка призначається для людей, що віддають перевагу взуттю на високих підборах. Вироби служать як амортизатор для пальців стопи, розвантажуючи її передній відділ, знімають втому ніг, полегшують в рівній мірі ходьбу як в закритому, так і у відкритому літньому взутті, підйом якого може бути 10 см. і більше, залишаючись при цьому, зовсім непомітними для сторонніх очей. Крім того, вставки під стопу відмінно перешкоджають ковзанню стопи, захищаючи її від мозолів і натертостей.
 • Існують моделі з опуклими крапками на зовнішній поверхні – для мікромасажу м’яких ділянок на підошві і для її кращої фіксації у взутті.
 • Вставка під підйом зводу стопи, що має пелот в області поперечної арки – ще один тип даних виробів з гелю, які служать для профілактики поперечної плоскостопості – частого супутника любителів туфель з високими підйомами.
 • Вставки під підйом зводу стопи для в’єтнамок теж виконані з гелю і мають багаторазову клейову основу. Вони так само добре розвантажують передній відділ стопи, виконуючи амортизаційну функцію, знімають втому і запобігають ковзанню підошви в відкритих модельних в’єтнамках, що мають високий каблучок, оберігаючи тим самим шкіру ступні від потертостей, натоптишів і мозолів.

Треба зауважити, що будь-який вид даних вкладишів розташовується під плесною і плеснофаланговими суглобами, оскільки на цю зону доводиться максимальний тиск на стопу при ходьбі на каблуках.

 1. Наклейка на задник взуття.

Непомітний з боку, виріб з гелю “Comfort Gel” з багаторазовою клейовою основою, створює собою прошарок між жорстким матеріалом туфель і шкірою людини. Наклейка надійно кріпиться на задник взуття, ідеально повторюючи його форму і призначена для того, щоб уберегти п’яту від больових натирань і мозолів. Термін її служби – близько 2 місяців і залежить від правильного догляду, інтенсивності використання і вірно підібраного розміру взуття.

 1. Манжетка на передній відділ стопи.

По суті, це м’який бандаж, який виготовлений з гігроскопічної тканини “Fiber Smart” і додатково має прокладку з гіпоаллергенного якісного гелю “Comfort Gel” в середині під переднім відділом стопи. У продажу є ще одна модель: манжетка з гелевою вставкою для захисту від натирання, яка має гелевий прошарок в області кістки великого пальця для його захисту від пошкоджень.

Вироби мають такі показання до застосування:

– захворювання плесни і великого пальця стопи (артрит, бурсит, артроз, подагра і т.д.), відновлення кровообігу в даній ділянці;

– підвищення комфорту при ходьбі за рахунок відмінних амортизаційних властивостей манжетки, попередження ковзання ноги у взутті на високих підборах і появи натертостей, мозолів і натоптишів;

– фіксація переднього відділу стопи в анатомічно правильному положенні;

– профілактика і лікування поперечної плоскостопості і виникаюче слідом за ним ускладнення у вигляді вальгусної деформації великого пальця ( “кісточка” на нозі);

– розвантаження переднього відділу стопи в разі надмірного навантаження на неї, оперативних втручання і травм в цій області.

Практично всі пристосування для стопи мають одне протипоказання до носіння – відкриті рани в місцях застосування.

Термін служби, правила експлуатації виробів і догляду за ними вказані в інструкціях по застосуванню, вкладених в упаковки.

Залишається нагадати, що всі ортопедичні пристрої для стопи: вкладиші, клейкі подушечки, клини і манжети стоять на сторожі не лише здоров’я ступень людини, але і всього опорно – рухового апарату, починаючи від кінчиків пальців ніг, суглобів нижніх кінцівок і закінчуючи хребтом.

Ми завжди раді і відкриті новому взаємовигідному партнерству!