Як самому зробити ортопедичні устілки?

В наші дні все більшої популярності набувають індивідуальні ортопедичні устілки, адже це найпростіший і найдоступніший спосіб подбати про здоров’я і комфорт ніг. Техніка виготовлення цих виробів настільки проста і добре відточена, що Ваш клієнт, провівши не більше 40 хвилин на прийомі, отримає якісні анатомічні вкладки у взуття, які повністю відповідають особливостям його стопи. Допомогти в цьому покликане обладнання для виготовлення ортопедичних устілок, представлене в каталозі нашої компанії. Тут Ви знайдете все необхідне для роботи:

– термопластичні заготовки різних типів з покриттям з тонкої перфорованої неокрашеної шкіри;

– коригувальний клин з термоклеєм;

– заготовки для під`яточників з термоклеєм;

– стілець-тумбу, на яку сідає клієнт, для комфортного і правильного розташування ніг під час процедури;

– плантограф медичний – прилад для обстеження стоп;

– формувальну гуму, яка разом з валиками Зейца моделює поверхню підошви клієнта.

Для Вашої зручності, ми об’єднали всі необхідні елементи виробництва, сформувавши:

– міні-набір фахівця;

– повний набір фахівця.

Ці комплекти містять не тільки обладнання для виробництва ортопедичних устілок, а й навчальне відео і тренінги по його використанню.

Повний набір фахівця
Повний набір фахівця

Ви можете рекомендувати індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення клієнтам в таких ситуаціях:

– для профілактики і лікування поздовжньої і поперечної плоскостопості. Анатомічні вкладки у взуття показують високу ефективність на всіх етапах терапії даного захворювання. Більш того, термопластичний матеріал устілки дозволяє коригувати її форму в процесі одужання, що істотно заощаджує кошти пацієнта;

– для профілактики і лікування вальгусної деформації великого пальця стопи, в народі відомої як “кісточка на нозі”;

– для профілактики і лікування плантарного фасциїта ( “п’яткової шпори”). При необхідності в конструкцію устілки може бути доданий спеціальний підп’ятник;

– як джерело додаткового комфорту для людей, вимушених тривалий час проводити на ногах. Завдяки індивідуальним вкладишам у взуття відбувається правильний перерозподіл навантаження на стопу, внаслідок чого зникає дискомфорт при ходьбі, зменшується втома і набряклість ніг в кінці робочого дня;

– для забезпечення зручності під час спортивних занять, особливо тих, які пов’язані з підвищеною роботою ніг. Біг, стрибки, важка атлетика або культуризм дають різкі пікові навантаження на стопи, що часто призводить до травмування або передчасного зносу суглобів. Крім цього, високоякісні матеріали, з яких виготовлені устілки, підтримують оптимальний мікроклімат усередині взуття, відводячи надлишок вологи і забезпечуючи хороший повітрообмін;

– вагітним жінкам, яким, в зв’язку з гормональними змінами в організмі, вкрай важлива підтримка склепінь стопи для профілактики плоскостопості, набряків і болі в ногах;

– людям з надмірною масою тіла, чиї м’язи і суглоби витримують підвищене навантаження;

– для полегшення і прискорення післяопераційної реабілітації, а також відновлення після травм;

– для корекції різної довжини ніг;

– для полегшення стану при захворюваннях судин нижніх кінцівок: тромбофлебіті, діабетичній стопі, варикозному розширенні вен.

Як ми вже згадували, виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок не займає багато часу. Весь процес складається з ряду нескладних дій і відбувається з мінімальним дискомфортом для клієнта:

  1. Спочатку збираються скарги і анамнез пацієнта, а також приймається рішення про вибір взуття, для якого буде створено вкладиші.
  2. Потім проводиться огляд його ступень для виявлення наявних деформацій і захворювань. Обов’язковою процедурою є плантографія, яка дозволить визначити наявність і ступінь плоскостопості і вальгусної деформації першого пальця стопи.
  3. В залежності від отриманих даних, підбирається потрібний тип заготовки. Далі робиться нагрівання виробу промисловим феном з відстані 5-7 см. Під впливом тепла термопластичний матеріал стає м’яким і податливим, завдяки чому можливе подальше його моделювання.
  4. На розігрітій устілці в проекції поздовжнього зводу стопи розміщується валик Зейца потрібного розміру, і заготівля розташовується поперек формувальної гуми нагрітою стороною вниз. Пацієнт придавлює ногою устілку, в той час як фахівець однією рукою фіксує його стопу, а іншою – підтягує край гуми, забезпечуючи максимальне прилягання виробу. У процесі охолодження, матеріал заготовки набуває форми підошви клієнта.
  5. Після остаточного затвердіння устілок замовнику пропонується протестувати їх. Якщо на цьому етапі виявляються які-небудь незручності і нюанси, вкладиш можна повторно розігріти і усунути їх.

На цьому виготовлення ортопедичних устілок закінчується.

Після цього з клієнтом потрібно провести бесіду, розповівши про правила експлуатації і догляду за виробом. Важливо акцентувати увагу, що перші 4-5 днів можлива поява неприємних відчуттів при ходьбі, особливо у осіб з поздовжньою і поперечною плоскостопістю. Це пов’язано з періодом адаптації м’язів і суглобів до умов та навантажень що змінилися. Однак, якщо неприємні відчуття зберігаються і далі, необхідно звернутися до фахівця для корекції устілок.

Вироби з термопластичних матеріалів довговічні і не вимагають особливих умов догляду. Рекомендується регулярно виймати їх з взуття і, при необхідності, очищати вологою губкою без використання хлорвмісних або абразивних миючих засобів. Важливо пам’ятати, що такі устілки необхідно просушувати на відстані від джерел тепла і прямих сонячних променів.

Компанія “Волсмарт” з 2015 року випускає власну лінійку продукції для виготовлення вкладишів у взуття FootCare. Ми співпрацюємо з медичними салонами та клініками, навчаючи фахівців, як зробити ортопедичні устілки своїми руками, і надаючи відповідне обладнання і витратні матеріали. Щоб приєднатися до нашої партнерської мережі, просто зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом для отримання оформлення свого першого замовлення. Ми гарантуємо відмінну якість товару, дотримання термінів поставок і лояльну цінову політику.

Попередня статтяП’яткова шпора: що це за захворювання і як його вилікувати?
Наступна статтяВальгусна деформація стопи: методи і засоби для лікування