Вставки в передній відділ стопи: що це і для чого вони потрібні?

Деформація стоп – досить поширене явище, особливо серед жінок. Це обумовлено не тільки тим, що протягом дня на ноги доводиться найбільше навантаження, але і такими факторами, як носіння тісного незручного взуття, часта ходьба на високих підборах, наявність надмірної ваги, «стояча» робота, вікові зміни і багато іншого. Щоб в таких умовах зберегти стопи здоровими, рекомендується використовувати спеціальні ортопедичні пристрої. Вони забезпечать хорошу амортизацію і допоможуть зменшити ударне навантаження на передню частину ступні, завдяки чому навіть при наявних деформаціях хода стане більш легкою та комфортною.

Переваги продукції ТМ Foot Care

Ортопедичні пристрої для стопи Foot Care виготовляються із сучасних високотехнологічних матеріалів, що забезпечують найкращу амортизацію і винятковий комфорт при носінні будь-якого типу взуття. Серед їх достоїнств також варто відзначити:
● високу ефективність – вставки в передній відділ стопи допомагають не тільки правильно розподілити навантаження, але і пом’якшити удари при ходьбі, захистити підошви від натирання, зняти втому і напругу в ногах;
● гипоаллергенность – матеріал Comfort Gel на 100% безпечний для шкіри;
● довговічність – термін експлуатації представлених виробів становить від 3 до 12 місяців.
Купити вкладки у взуття за найнижчими цінами можна саме у нас. Так як ми є не просто постачальником, а виробником виробів ТМ Foot Care, своїм клієнтам ми пропонуємо особливо вигідні умови співпраці. Щоб купити вставки для переднього відділу стопи оптом, досить просто заповнити форму реєстрації на сайті або зателефонувати за телефоном. Ми завжди раді новим партнерам!

Видове різноманіття вставок під передній відділ стопи

Ортопедичні вкладки у взуття завжди підбираються індивідуально, виходячи з того, яку саме проблему необхідно вирішити в конкретному випадку.
● Для розвантаження переднього відділу стопи і зменшення больових відчуттів при натоптишах відмінно підійдуть вкладиші під плюсну. Це невеликі силіконові подушечки, які можуть додатково оснащуватися міжпальцевою перегородкою для корекції  Халюс Вальгус. Завдяки клейкій основі вони надійно кріпляться до будь-якого взуття і не ковзають, а унікальна структура матеріалу Comfort Gel забезпечує винятковий комфорт при ходьбі і запобігає натиранню шкіри.
● Любителькам високих каблуків, неодмінно, варто звернути увагу на вставки під підйом зводу стопи. Дані вироби також виготовляються з особливого гіпоалергенного гелю Comfort Gel – за рахунок цього вони мають чудові амортизаційними властивості, що дозволяють мінімізувати ударне навантаження на ноги і полегшити  ходьбу у взутті на шпильках. У деяких моделях також присутній пелот для підтримки поперечного зводу і рельєфна поверхня. Такі вкладки у взуття ефективно розвантажують передній відділ ступні, м’яко масажують підошви і тим самим успішно знімають втому ніг. До цієї ж категорії відносяться і спеціальні вставки для в’єтнамок. Вони мають м’який силіконовий протектор, який захищає шкіру між великим і другим пальцем від натирання, що в цілому забезпечує більш комфортне носіння сланців (запобігання ковзання ступні в літньому взутті і зменшення навантаження на плюсну).
● Далі хочемо відзначити такі вироби, як Т-образні вставки (пелоти) для підтримки поперечного зводу стопи. Використовувати їх можна:
○ для профілактики і корекції поздовжнього типу плоскостопості;
○ для зменшення больових відчуттів при мозолях і натоптишах в передньому відділі стопи;
○ для полегшення дискомфорту під час ходьби при вальгусній деформації великого пальця;
○ для запобігання розвитку плоскостопості при частому використанні високих каблуків;
○ для зниження ударного навантаження на передню частину стопи при інтенсивних заняттях спортом або ходінні.

Вставки в передній відділ стопи: що це і для чого вони потрібні?
Вставки в передній відділ стопи: що це і для чого вони потрібні?

Т-образні вкладки у взуття в нашому каталозі представлені двох видів: з медичного гелю і натуральної перфорованої шкіри. Гелеві вироби зручні тим, що вони абсолютно непомітні у взутті, тому використовувати їх можна з відкритими босоніжками і туфлями на шпильках. Багаторазова клейова основа дозволяє без проблем кріпити такі вкладиші до різного взуття. Шкіряні Т-образні пелоти мають більш щільну основу, за рахунок чого їх лікувальний ефект вище (їх рекомендується застосовувати людям, що страждають поперечною плоскостопістю і Халюс Вальгус).

● Для розвантаження переднього відділу стопи, профілактики утворення натоптишів і полегшення болю при підвищеній чутливості плесни також можна використовувати м’які тканинні манжетки. Вони виготовляються з особливого матеріалу Fiber Smart, який добре пропускає повітря, завдяки чому у взутті створюється оптимальний мікроклімат, і нога не потіє навіть при тривалій ходьбі. Для додаткового комфорту манжетки на передній відділ стопи оснащені пружною гелевою прокладкою. Вона захищає стопи від натирання і амортизує ударні навантаження під час ходіння у взутті на підборах.
● Щоб запобігти або скорегувати опущення поздовжнього зводу стопи, рекомендується використовувати спеціальні гелеві клини або шкіряні вставки. Вони забезпечують підтримку ступні в анатомічно правильному положенні, знижують ударне навантаження і зменшують дискомфортні відчуття при ходьбі, а завдяки невеликому розміру такі вкладиші підходять як для звичайного, так і для модельного взуття. Вставки під подовжній звід стопи є ефективним засобом профілактики поздовжньої  плоскостопості, мозолів і натоптишів, тому використовувати їх можна абсолютно всім.
● Для запобігання утворенню мозолів і натоптишів розроблені гелеві клейкі подушечки. Вони легко фіксуються в будь-якому взутті, ефективно захищають шкіру стоп від натирання і знімають больові  відчуття, завдяки чому ходити стає набагато комфортніше. Прозорі клейкі подушечки зовсім непомітні у взутті і дуже зручні у використанні. При необхідності їх можна промивати в теплій воді, просушити і заново приклеїти на потрібне місце.
Ми запрошуємо до плідної і взаємовигідної співпраці всіх зацікавлених юридичних і фізичних осіб.

Попередня статтяОртопедична продукція для захисту пальців стопи
Наступна статтяМіжпальцеві перегородки Foot Care – висока якість за доступною ціною