Вальгусні бандажі: кому і для чого вони потрібні?

Вальгусна деформація великого пальця стопи, відома також як шишка або кісточка на нозі – одна з найпоширеніших ортопедичних патологій. Більшою мірою до її розвитку більш схильні жінки (особливо любительки високих підборів), також в групу ризику входять люди, які страждають поперечною плоскостопістю, дегенеративно-дистрофічними захворюваннями суглобів, ожирінням, вродженою слабкістю сполучної тканини. Якою б не була причина виникнення цієї деформації, на початкових стадіях прогресування її легко можна вилікувати за допомогою спеціальних ортопедичних пристосувань:
– міжпальцеві перегородки;
– протектори на кісточку;
– ортопедичні устілки;
– фіксатори великого пальця ноги.

Що таке Вальгусний бандаж і як він діє?

Вальгусна шина – це ортопедичний  виріб, призначений для відведення великого пальця стопи і його фіксації в фізіологічно правильному положенні. Завдяки особливостям конструкції такий бандаж допомагає не тільки скорегувати деформацію, а й:
· Зменшити больові відчуття при ходьбі;
· Рівномірно розподілити навантаження по всій поверхні стопи і знизити тиск на її вразливі ділянки;
· Захистити «кісточку» від натирання взуттям;
· Мінімізувати ризики подальшого прогресування патології.
Досягається такий ефект завдяки особливій конструкції шини. Коректор кісточки на нозі складається з еластичного бандажа, що закріплюється навколо стопи, і манжети на великий палець, яка фіксується за допомогою ремінця з застібкою Velcro (липучкою). За рахунок цього кожна людина може регулювати виріб під розмір своєї ноги і, при необхідності, змінювати кут відхилення плеснофалангового суглоба.

Видове різноманіття ортопедичних шин для великого пальця.

Залежно від ступеня тяжкості патології, причин її виникнення та інших індивідуальних чинників, лікування кісточки на нозі може проводитися за допомогою різних видів бандажів:
· Класичні шини виготовляються з щільного, але, в той же час, м’якого і еластичного матеріалу, що забезпечує легкий ступінь фіксації. Подібні пристосування частіше використовуються в профілактичних цілях, для запобігання розвитку Халюс вальгус при наявній схильності до даної патології, а також для полегшення стану при болях в передньому відділі стопи, викликаних різними захворюваннями суглобів.
· Посилений фіксатор для великого пальця ноги є оптимальним вибором для лікування початкових стадій вальгусної деформації. Він оснащений металевою пластиною, яка забезпечує надійну фіксацію першого плеснофалангового суглоба і сприяє його випрямленню. Також він допомагає знизити навантаження на передній відділ стопи і зменшити дискомфортні відчуття у взутті.
· Нічний бандаж великого пальця стопи відрізняється від перерахованих вище моделей найбільш жорсткою конструкцією. Завдяки пластиковому шарніру, за допомогою якого з’єднані елементи цього механізму, він дозволяє регулювати положення плеснофалангового суглоба і його рухливість, забезпечуючи тим самим оптимальні умови для його випрямлення. Застосовуватися такий фіксатор для кісточки на нозі може як для корекції різних ступенів викривлення великого пальця стопи (навіть досить серйозних), так і в період реабілітації після хірургічної корекції Халюс вальгус. Звертаємо увагу на те, що шарнірні бандажі можна використовувати виключно на нерухомій ступні, тому ходити з такою шиною категорично забороняється (найкраще вдягати пристосування перед сном або під час відпочинку).

При яких захворюваннях будуть корисні коректори великого пальця ноги?

Вальгусні бандажі: кому і для чого вони потрібні?
Вальгусні бандажі: кому і для чого вони потрібні?

Перелік показань до використання подібних виробів досить широкий. Перш за все, серед них варто відзначити такі патології, як:
· Вальгусна деформація першого пальця стопи (Hallux valgus);
· Бурсит першого плеснофалангового суглоба;
· Артрит;
· Артроз;
· Подагра.
Незамінними ці ортопедичні пристрої будуть і для тих, хто має схильність до розвитку Халюс вальгус і хоче запобігти викривленню великого пальця. До цієї категорії можна віднести людей, які:
· Мають спадкову схильність до деформацій стоп;
· Носять тісне незручне взуття;
· Регулярно піддають стопи підвищеним навантаженням (зокрема, це стосується людей, які працюють «на ногах»);
· Мають зайву вагу;
· Перенесли травми стопи (особливо в передньому відділі).
У нашому каталозі представлені пристосування як для корекції, так і для профілактики деформації великого пальця, щоб наші клієнти, що займаються продажем ортопедичних товарів, мали можливість купити вальгусну шину оптом в повному асортименті – для широких верств населення. Це дозволить не тільки запропонувати роздрібним споживачам найбільш підходящі вироби для вирішення будь-яких проблем, але і непогано заощадити, так як для оптових покупців діють особливо вигідні умови.

Переваги продукції ТМ Foot Care:

· Висока якість виготовлення – завдяки застосуванню еластичних гіпоалергенних матеріалів ці бандажі не доставляють дискомфорту під час їх носіння, також вони добре пропускають повітря і не викликають подразнень шкіри.
· Доведена ефективність – ортопедичні пристрої для стопи ТМ Foot Care допомагають успішно коригувати початкові стадії вальгусної деформації і зменшувати дискомфортні відчуття при запальних захворюваннях першого плеснофалангового суглоба. Незамінні вони і для профілактики Hallux valgus.
· Демократична вартість – оскільки наша компанія є безпосереднім виробником ортопедичної продукції, у нас можна купити Вальгусний бандаж оптом за найнижчою ціною, що поєднується з високою якістю.
Щоб оформити замовлення, досить нам зателефонувати або пройти просту процедуру реєстрації на сайті. Після чого ми з задоволенням надамо доступ до повного каталогу товарів і актуального оптового прайсу.
Ми завжди раді новим партнерам. Запрошуємо до плідної і взаємовигідної співпраці всіх зацікавлених осіб!

Попередня статтяМіжпальцеві перегородки Foot Care – висока якість за доступною ціною
Наступна статтяПідп’яточники оптом: висока якість, низька ціна, широкий асортимент