Підпяточники купити оптом – просто і вигідно

День у день, з року в рік ми проводимо багато часу на ногах, які щодня відчувають на собі навантаження всього нашого тіла, коли ми стоїмо, ходимо або бігаємо. Основний удар припадає на стопу, незважаючи на її невеликий розмір. А при ходьбі, саме п’ята приймає на себе левову частку тяжкості нашої ваги. Тому з самого дитинства, всім, без винятку, вкрай важливо намагатися забезпечити собі і своїм стопам максимальний комфорт, який би завжди залишався на висоті. Адже від стану наших ніжок безпосередньо залежить і якість нашого життя, оскільки вони відповідають за незалежність і свободу самостійного пересування, вселяючи в нас впевненість в собі, своїх силах і почуття власної фізичної повноцінності.
Необхідно пам’ятати, що ноги, будучи частиною опорно – рухового апарату, мають на нього прямий вплив. Наприклад, неправильне формування і положення стопи найчастіше стає причиною неполадок в хребті, який, в свою чергу, є основа здоров’я всього організму, в цілому. Сам собою напрошується висновок: щоб кожен з нас був здоровий, необхідно забезпечити своїм ногам анатомічно вірну постановку. Так як сучасна людина практично завжди ходить у взутті, у неї є можливість виправити наявні недоліки, застосовуючи коректори для ступень. Один з них – підп’яточник, який являє собою спеціальний невеликий вкладиш – подушечку у взуття (під устілку), що володіє лікувально-профілактичним ефектом. Виріб допомагає істотно знизити больові відчуття і дискомфорт при ходьбі або тривалому перебуванні на ногах.

Підпяточники купити оптом - просто і вигідно
Підпяточники купити оптом – просто і вигідно

Підп’ятник – ортопедичне пристосування, зроблене з гелю, силікону, латексу, шкіри або коркового дерева, носіння якого, як правило, призначає лікар при виявленні деяких деформацій і захворювань стоп у пацієнта. При цьому, обов’язково враховується характер і причини виникнення патології, рівень її складності і індивідуальні особливості будови ніг конкретної людини.

Ми пропонуємо вам ознайомитися з продукцією марки “Foot Care”, яка користується величезним успіхом на ринку ортопедичної продукції, завдяки використанню:
– інноваційних методів виробництва;
– високоякісного гіпоалергенного матеріалу “Comfort Gel”, визнаного фахівцями кращим – для контакту зі шкірою.
За більш, ніж 10 років свого існування, ми зуміли завоювати відмінну репутацію серед своїх клієнтів і міцно зайняли одне з перших місць на ортопедичному ринку України.

Друзі, ми завжди раді вітати нових партнерів, як юридичних, так і фізичних підприємців!
Гарантовано вигідно купити підпяточники оптом саме у нас. Приходьте і переконайтеся самі – співпраця з нашою компанією дає дуже
важливі переваги для будь-якого бізнесу в даній сфері, оскільки у нас є поєднання низької вартості з високою якістю виробів марки “Foot Care”, створених за передовою унікальною технологією, яка не має аналогів в сучасному світі.

Ознайомитися з прайсом оптових цін, а також, в тому числі, зробити замовлення ви можете за допомогою сайтів:
● footсare.ua, розділ “Контакти” і “Купити оптом”.
● volsmart.com.ua – наша компанія з оптових продажів “Волсмарт”.

Для цього, будь ласка, зробіть кілька простих дій:

 • Пройдіть реєстрацию.
  ● Отримайте підтвердження про реєстрацію вашого облікового запису на зазначену вами електронну пошту.
  ● Зайдіть під своїм логіном і паролем в розділ “Купити оптом”.

Оформити замовлення можна кількома варіантами, на ваш вибір:

– зателефонувати за номерами телефонів, зазначених на сайтах;
– відправити нам лист по електронній пошті. У цьому випадку наші менеджери неодмінно зв’яжуться з вами, для уточнення деталей.

Оплата за товар і доставка здійснюється будь-яким, зручним для вас, способом: кур’єрська служба, пошта, самовивіз, послуги компанії “Нова Пошта”.

Підп’яточники купити оптом прагнуть, як правило, організації та приватні особи, до яких звертаються люди з проблемами стоп, оскільки ці пристосування дозволяють:

– забезпечити анатомічно правильне положення стопи у взутті;
– зменшити ударне навантаження на п’яту;
– поліпшити амортизаційні властивості стопи;
– підвищити рухливість тазостегнових і колінних суглобів;
– посилити кровообіг зв’язок, м’язів стопи і гомілки;
– зменшити навантаження на хребет;
– знизити напругу м’язів за рахунок того, що ковзання підошви у взутті зводиться нанівець;
– зняти або полегшити больові відчуття в стопі і ногах (при шпорі п’яти, наприклад).

Завдяки цим ортопедичним виробам знімається швидка втома і важкість у гомілки і стопі, хода стає більш легкою і впевненою. Їх з успіхом застосовують при наявності ревматоїдного артриту з переважним ураженням суглобів ступнів, а також після травм і операцій в даній області.

Підпяточники купити оптом - просто і вигідно
Підпяточники купити оптом – просто і вигідно

У нашому каталозі присутні якісні пристосування для п’яти всіх розмірів в асортименті, виготовлених з різних першосортних матеріалів:

 • Гелеві – найменші і непомітні сторонньому оку, найбільш м’які і пластичні. Зроблені вони з безпечного для здоров’я гелю “Comfort Gel”, добре підходять і тримаються в будь-якому взутті (закритого типу, відкритого і на підборах). Використовуються для зняття навантаження і її правильного розподілу на стопи, а також як профілактичний засіб проти п’яткової шпори, тріщин, потертостей і мозолів на п’яті.

Вироби з гелю мають свої різновиди:

  1. Гелевий клиновидний підп’яточник з підтримкою поздовжнього склепіння ступні, зверху покритий тканиною. Показання до застосування: вальгусна стопа, зняття навантажень з нижніх кінцівок, п’яткова шпора, зменшення болю під час ходьби, бігу і стояння.
   2. Чашеподобний підпяточник, який виготовлений з гіпоалергенного гелю “Comfort Gel” з високими бортиками, стабілізуючими п’яту, і додатковою м’якою вставкою – амортизатором. Модель рекомендовано використовувати при шпорі п’яти, тріщинах і сухості п’яти.
   ● Силіконові – більш щільні і тому мають більш значні амортизаційні властивості. Вони виготовлені з чистого медичного силікону і забезпечують відмінну підтримку, будучи зручним засобом для боротьби з п’ятковою шпорою, тріщинами, мозолями і потертостями. Моделі з бортиком з боків усувають підвищене навантаження по всьому периметру п’яти і вважаються прекрасним способом для профілактики деформації поперечного зводу, якщо людині доводиться ходити в незручному взутті. Також їх використовують при травмах п’яти і для більш зручного носіння туфель на високих підборах.

Тут слід зазначити наступні моделі:
1. Підп’яточник – протектор на клейовий основі універсального розміру, виготовлений з силікону з тканинним покриттям.
2. Підп’яточник з діркою – особлива модифікація з додатковою м’якою вставкою, яка володіє унікальними амортизуючими властивостями, і в разі загострення болю може вийматися. Показання: п’яткова шпора, тріщини і сухість шкіри на п’яті.
3. Підп’яточник чашоподібний силіконовий.

 • Шкіряні підп’яточники при шпорі п’яти з часом виявляються просто незамінними помічниками. Ці вироби самі зносостійкі і діляться на кілька видів:
  1. З шкіри і латексної піни – зменшують ударне навантаження на п’ятки, суглоби ніг і хребет, що призначаються для максимального комфорту при довгому знаходженні людини на ногах (коли вона ходить, бігає або просто стоїть).
  2. Шкіряний жорсткий підп’яточник для корекції довжини ніг має, як правило, коркову основу. Його встановлюють на устілку в будь-яке взуття, але висота каблука, в якому не більше 4 см. Плюс в тому, що цей продукт до того ж має клейову основу. Такий підп’яточник, компенсує вкорочення ноги, крім цього, використовують також для зняття навантаження з нижніх кінцівок і зменшення больових відчуттів.
  3. Підп’яточник, коригувальний клиновидний, що має в своєму складі: коректор з вулканізованого амортизуючого латексу, натуральну шкіру і клейовий аплікатор для фіксації виробу у взутті. Його рекомендують застосовувати при плоскостопості, вальгусній і варусній деформації стоп (що характеризуються одностороннім зносом каблуків), порушеннях в хребті, а також – для вирівнювання положення кістки п’яти і гомілковостопного суглоба, зменшення ударного навантаження на суглоби нижніх кінцівок і стопу при бігу і ходьбі.

 

Серед захворювань в області стоп одне з найбільш неприємних і хворобливих – п’яткова шпора. Що вона собою являє? Це запалення фасції (невеликої пластини з боку підошви), що складається зі сполучної тканини, яка розташована в нижній частині п’яткової кістки. Підп’яточник для лікування п’яткової шпори підбирають суворо індивідуально, виходячи зі ступеня тяжкості хвороби і особливостей її перебігу. Це можуть бути як гелеві вироби, так і підпяточники для взуття з силікону, латексу і шкіри.

Слід згадати і про новинку – це манжета на п’яту з матеріалу fibersmart з силіконовою вставкою, що має універсальний розмір. Показання до її застосування: п’яткова шпора, набряклість стопи і травми в цій ділянці, тріщини, мозолі і натоптиші на п’яті і носіння взуття на високих підборах. Щоб продовжити ефект від педикюру, також використовують цей виріб.

Шановні друзі, приходьте, телефонуйте і пишіть, ми завжди відкриті новому плідному та взаємовигідному партнерству! Співпраця з нами – це не тільки успішний хід ваших справ, а й допомога людям, яка полягає в наближенні до них необхідних медичних виробів ортопедичного напрямку.