Чим індивідуальні устілки краще?

Що таке індивідуальні устілки і в чому їх відмінність від стандартних?

Незамінною частиною практично будь-якого взуття є устілка. Вона виконує ряд важливих функцій: робить ходьбу комфортніше, відводить зайву вологу, перешкоджає втраті тепла взимку, дозволяє стежити за гігієною. Однак, у заводських виробів є один істотний недолік – всі вони зроблені за шаблоном і не враховують відмінності окремо взятої людини. Але ж кожна ступня унікальна! Ігнорування особливостей її будови може привести до таких поширених проблем, як плоскостопість, натоптиші і мозолі, шпори п’ят, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, надмірна втома ніг, судоми в литкових м’язах і багатьох інших. Для профілактики і рішення цих ускладнень і були розроблені індивідуальні ортопедичні устілки – високоякісні вкладиші в взуття.

Індивідуальні ортопедичні устілки УПС-002
Індивідуальні ортопедичні устілки УПС-002

Заготовки для цих виробів виготовляються з гіпоалергенного нешкідливого термопластичного матеріалу і мають покриття з перфорованої натуральної шкіри. Під впливом температури вони приймають форму, анатомічно ідентичну підошві конкретної людини, за рахунок чого враховуються деформації і особливості рельєфу ступні, положення ніг і стан всього опорно-рухового апарату.

У чому переваги індивідуальних устілок над заводськими?

Правильно створена індивідуальна устілка здатна перетворити звичайне взуття в ортопедичне. Безсумнівно, це приносить тільки користь для людини:

 • значно підвищується ступінь комфорту для ніг;
 • здійснюється профілактика травм при заняттях спортом;
 • поліпшується циркуляція крові в ногах і, як наслідок, усуваються набряки, болі і судоми в литкових м’язах, попереджається варикозне розширення вен;
 • за рахунок правильного розподілу навантаження на ступню відчутно менше відчувається втома в ногах, навіть якщо весь день пройшов в русі;
 • забезпечується здоров’я стопи, внаслідок чого здоровою залишається вся опорно-рухова система.

Головним достоїнством даних виробів є повна відповідність анатомії ніг конкретної людини. Однак, на цьому їх плюси не закінчуються. Сучасна ортопедія рекомендує використовувати устілки ортопедичні під замовлення в багатьох інших випадках:

 1. Для лікування і профілактики плоскостопості. Завдяки тому, що при створенні устілок враховуються всі нюанси стопи, є можливість коригувати будь-яку ступінь (I-IV) і вид (поздовжнє, поперечне, змішане) даного захворювання за допомогою підбору висоти супінатора. Більш того, в процесі одужання не доведеться замовляти нові вироби – матеріал, з якого створюються вкладки у взуття, дозволяє при необхідності змінювати їх форму. Важливою перевагою устілок цього виду є профілактика утворення п’яткових шпор – частого супутника плоскостопості.
 2. Для лікування вальгусної деформації першого пальця ( “кісточка на ногах”). Даний вид устілок відрізняється спеціальним супінатором, який розташований в її переднійчастини і підтримує поперечний звід стопи. Він запобігає розпластанню плеснофалангових суглобів, запобігаючи тим самим викривлення пальців. Крім цього, п’яткова частина вироби має спеціальну конструкцію, що перешкоджає “завалюванню” п’яти всередину.
 3. Окремо варто виділити дитячі ортопедичні індивідуальні устілки. Вони розроблені з урахуванням особливостей зростаючого організму і забезпечують правильний розвиток стопи дитини, попереджаючи розвиток плоскостопості і, як наслідок, формування сколіозу, кіфозу, лордозу, деформацій кінцівок та інше.
 4. Під час вагітності, коли під впливом гормонів відбувається розм’якшення зв’язок і сухожиль, склепіння стопи гостро потребує додаткової підтримки. Саме тому багато лікарів, які спостерігають жінок в положенні, рекомендують купувати індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення.
 5. Персонально виготовлені вкладки у взуття здатні прискорити і полегшити реабілітацію пацієнтів після операцій на ногах.
 6. Внаслідок тих чи інших причин у людини може бути різна довжина ніг. Індивідуальні устілки допомагають таким людям скорегувати цю різницю і жити повноцінним життям.
 7. Для підвищення якості життя людей похилого віку. Ні для кого не секрет, що опорно-руховий апарат зношується протягом життя. З часом це призводить до цілого ряду захворювань: артрозу, бурситу, тромбофлебіту, склеротичних змін судин і ін., Через що значно погіршується мобільність людей похилого віку. Правильно підібрані індивідуальні устілки полегшують стан таких пацієнтів.

Як вибрати і де купити оптом в Україні індивідуальні устілки?

Асортимент нашого магазину включає в себе все необхідне для виробництва індивідуальних устілок. Компанія “Волсмарт” займається виготовленням і продажом заготовок для даних виробів з 2015 року. Якість нашої продукції підтверджується численними позитивними відгуками задоволених покупців по всій Україні. Ми пропонуємо купити індивідуальні ортопедичні устілки як оптом, так і в роздріб, на розсуд замовника. Наші менеджери нададуть актуальну інформацію про товар і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Попередня статтяВставки в взуття при плоскостопості
Наступна статтяЧим ортопедичне взуття відрізняється від звичайного?